EFEKTYWNOŚĆ SPRZEDAŻY - www.odstrategie.com

OŚRODEK DORADZTWA STRATEGICZNEGO rok założenia 2004

Title
Przejdź do treści
Doradztwo Warsztaty Wdrożenia
Pomnażamy Twoje zyski
Zmieniaj się z nami

EFEKTYWNOŚĆ SPRZEDAŻY

Sukces firmy w przeważającym stopniu zależy od  efektywności całego systemu sprzedaży. Truizm ? ale prawdziwy. Dlatego my rozpatrujemy i rozbieramy na czynniki pierwsze wzajemnie współzależny system sprzedaży złożony z 10 elementów: cele sprzedażowe, segmenty rynku, portfel produktów, ceny, kanały dystrybucji, struktura organizacji służb handlowych, procesy sprzedaży, techniki sprzedaży, plany aktywności, sposoby oceny i motywacji. Dopiero dobrze współpracujące ze sobą wszystkie te elementy gwarantują optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów sprzedażowych i przyrost sprzedaży wynikający ze sprawnie działającego systemu sprzedażowego.
 


„ Obserwowanie produktu w naturalnym środowisku pracy klienta oraz analizowanie jego użyteczności pozwala spojrzeć na sprzedaż zupełnie z innej strony ”
Jeffrey Gitomer
 
Odzyskujemy dla Was ukryte do tej pory rezerwy w postaci: utraconych obrotów i marż, źle wykorzystywanych zasobów: czasu, ludzi, sprzętu, reklamy, niewłaściwie lokowanych promocji, niewystarczającej motywacji, automatyzmu w planowaniu , itp. Itp.
Naszą siłą jest bardzo operacyjne podejście do zagadnienia: spędzamy dużo czasu w terenie, pracując razem z Waszymi handlowcami, rozmawiamy z klientami, porównujemy z konkurencją – cytat z „Biblii handlowca” Jeffreya Gitomera jest naszym przewodnikiem. Wtedy ustawiamy wszystkie tryby tak aby działały efektywnie i bezawaryjnie.
Korzyści dla Klienta:
Zwiększenie wartości i wolumenu sprzedaży
zwiększenie masy zysku
zwiększenie efektywności systemu sprzedaży
trwale podwyższenie skutecznosci służb handlowych
dostosowanie metod sprzedaży do wlasciwości produktu
Cykliczne szkolenia slużb handlowych
kompleksowy audyt systemu sprzedaży
WZROST POZYCJI RYNKOWEJ

W projektach zwiększania efektywnosci systemu sprzedaży współpracujemy z CENTRUM EFEKTYWNOŚCI
www.odstrategie.com
Ośrodek Doradztwa Strategicznego
ul. Mleczna 4
03-667 Warszawa
NIP 522 243 63 44

KONTAKT:
+48 604 784 912
+48 22 614 06 55
d.wit@odstrategie.com
skype: dariusz.w30
Wróć do spisu treści